Targi ślubne, Kielce 30.11 - 02.12.2012

W tegorocznych targach ja, czyli Kwiaciarnia Pokusa miałam możliwość zaprezentowania swoich prac na tle sukien ślubnych z firmy Pronuptia. Fantastyczne suknie, fantastyczne modelki, fantastyczne wiązanki, fantastyczny fotograf www.fotochrusciel.pl i oczywiście fantastyczna właścicielka salonu ślubnego Pronuptia w Kielcach - Magdalena Oszczepalska. Nie można być zawsze skromnym.

 

więcej zdjęć >>

Międzynarodowy pokaz bożonarodzeniowy, Bronisze 15.11.2012

Marzenia się spełniają, a ja nawet o tym nie marzyłam, że będę miała szansę w takim miejscu i z takimi ludźmi poprowadzić pokaz. Alexander Bermyakov, Peter Panczel oraz Sylwia Bednarek to floryści, z którymi mogłam pracować. Asystentką moją podczas tego pokazu była Magda Leśniak razem z jeszcze nienarodzona Rozalką. Dziękuję Madziu za pomoc, a wspóprowadzącym za wspaniałą atmosferę.

 

więcej zdjęć >>

Pokaz bożonarodzeniowy w Rekpolu, 04.11.2012

04.11.2012 odbył się pokaz adwentowo-bożonarodzeniowy, który poprowadzili Kinga Jeziorska-Wieliczko, Bjorn Kroner i Tomasz Max Kuczyński. W pokazie tym asystowałam Tomkowi, dzięki czemu mogłam poznać najsłodszego Niemca na świecie.

 

więcej zdjęć >>

Niedziela z florystą, Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol, 07.10.2012

Kilka przykładów na dekoracje nagrobne.

 

więcej zdjęć >>

Show kwiatowe, Turza 26.08.2012

26.08.2012 na specjalnie przygotowanej scenie odbyło się prawdziwe show kwiatowe, które zostało przygotowane przez Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol, Stowarzyszenie Florystów Polskich oraz Akademię Marioli Miklaszewskiej.

Info na portalu florystycznym

 

 

więcej zdjęć >>

Egzamin mistrzowski w Akademii Marioli Miklaszewskiej, 12-13.07.2012

"O przydatności duszy w życiu ptasim" to temat, wokół którego kręci się cały egzamin grupy mistrzowskiej. Dwa dni ciężkiej pracy zaowocowało pierwszym miejscem wiązanki ślubnej i czwartym miejscem w klasyfikacji ogólnej. W tak mocnej grupie jest to dla mnie olbrzymi sukces. Moim asystentem był wspaniały florysta, a przede wszystkim człowiek Marek Kucharski, któremu chciałam serdecznie podziękować za pomoc, cierpliwość i wsparcie duchowe. Marku mój sukces jest również Twoim sukcesem. Dziękuję.

 

więcej zdjęć >>

Turza Śląska, Rekpol 20.10.2012

Do tego pokazu zostało zaproszonych kilku Florystów, którzy zaprezentowali swoje spojrzenie na florystyką Ślubną. To ogromny zaszczyt i wyrónienie móc pracować na scenie z takimi ludźmi. Dziękuję za tę możliwość.

 

więcej zdjęć >>

Plener "U stóp św. Wojciecha", Opole 20.04.2012.

20.04.2012 już trzeci raz na schodach przed kościołem św. Wojciecha w Opolu odbyła się fantastyczna plenerowa impreza, w której brało udział trzydziestu Florystów z całej Polski.

 

więcej zdjęć >>

Pokaz w Dekoradzie (Galeria Echo), Kielce 31.03.2012.

31.03.2012 na drugim poziomie Galerii Echo odbył się kameralny pokaz dekoracji wielkanocnych i wiosennych, który poprowadziłam razem z Tomkiem Kuczyńskim. Wykorzystane zdjęcia pochodzą z materiałów organizatora.

 

więcej zdjęć >>

Pokaz mody kwiatowej, Bronisze 21.03.2012.

21 marca na Rynku Hurtowym na Broniszach w ramach Targów Flowers&Hortech miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Grupa przyszłych mistrzów florystyki Akademii Marioli Miklaszewskiej przygotowała zjawiskowe Show Kwiatowe. Jestem dumna, że mogłam w tym wydarzeniu brać udział. Wspaniałe zdjęcia są oczywiściee dziełem mojego męża.

 

więcej zdjęć >>

VII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski, Poznań 23-24.02.2012.

W dniach 23-24.02.2012 podczas Targów Gardenia odbyły się Mistrzostwa Florystyczne Polski. Znów Miałam przyjemność asystować Tomkowi Kuczyńskiemu. Wywalczyliśmy drugie miejsce, warto zaznaczyć, że przegrywając tylko jednym punktem. Po mistrzostwach odbył się również pokaz, który razem przygotowaliśmy, a Tomek poprowadził.

 

więcej zdjęć >>

Pokaz w siedzibie firmy Eurofirany w Żywcu.

08.02.2012 w siedzibie firmy Eurofirany w Żywcu odbył sie pokaz szkoleniowy mający na celu zaprezentowanie łączenia ceramiki dekoracyjnej z roślinami sztucznymi.

 

więcej zdjęć >>

Pokaz w hurtowni Róża w Katowicach.

18.01.2012 w hurtowni Róża w Katowicach odbył się pokaz florystyczny pod nazwą "Kwiaty dla Niej". Miałam przyjemność na scenie występował wraz z Robertem Miłkowskim i Piotrem Salachną.

 

więcej zdjęć >>

Kiermasz adwentowy.

26.11.2011r. w Opolu w Centrum Handlowym "Solaris" odbył się kiermasz adwentowy zorganizowany przez Monikę Bębenek właścicielka kwiaciarni "Zielona Gęś" oraz szkoły florystycznej Kwitnące Horyzonty. Podczas tej imprezy odbył się pokaz florystyczny gości specjalnych Moniki Wilgockiej i Edyty Zając-Chruściel oraz absolwentek Kwitnących Horyzontów.

 

więcej zdjęć >>

Gwiazda betlejemska.

Rynek Hurtowy Bronisze - Świąteczna aranżacja wykonana w Akademi Marioli Miklaszewskiej przez grupę mistrzowską.

 

więcej zdjęć >>

Niedziela z florystą.

02.10.2011r. w Śląskim Centrum Florystycznym "Rekpol" odbyła się niedziela z florystą, którą Miałam zaszczyt poprowadzić z moim przyjacielem Tomaszem Maxem Kuczyńskim. Dziękuję za Wspaniałe towarzystwo i ciepłe przyjęcie.

 

więcej zdjęć >>

Ocalić od zapomnienia.

27.09.2011r. podczas pokazu "Ocalić od zapomnienia", który odbył się na Rynku Hurtowym w Bronszach można było również podziwiać ok. 100 prac wykonanych przez uczniów grupy mistrzowskiej Akademi Marioli Miklaszewskiej.

 

więcej zdjęć >>

 

Kobiety z pasją.

W sobotę, 12 marca w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach odbyło się spotkanie z wyjątkowymi kobietami.

 

więcej zdjęć >>

 

Gardenia luty 2011.

Stowarzyszenie Techników i Inżynierów Ogrodnictwa (SITO) zaprosiło do wspópracy czworo Florystów z rónych regionów Polski; Anię Kłobus z Poznania, Piotra Salachnę ze Szczecina, Zygmunta Sieradzana z Warszawy i Tomasza Maxa Kuczyńskiego z (K)Rakowa.

 

więcej zdjęć >>

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy XIX Finał 09.01.2011.

Trzeba tam był i to przeżyć, aby zrozumieć fenemen tego przedsięwzięcia. byłam... nieprawdopodobna przygoda.
http://www.youtube.com/watch?v=Y_aEIIhSiTo&feature=player_embedde

 

więcej zdjęć >>

 

Bronisze 9.11.2010 "Kwiatowy zawrót głowy".

Przy okazji międzynarodowego pokazu florystycznego poprowadzonego przez: Mariola Miklaszewska (Polska), Jaap Wisse (Holandia), Annemie Duchateau (Belgia) odbyła się wystawa prac II vice mistrza Europy Tomasza Maxa Kuczyńskiego. Tymi kompozycjami Tomek zdobył ten tytuł, a ja mu pomagałam odtworzyć te "dzieła".

 

więcej zdjęć >>

 

16.09.2010 warsztaty florystyczne zorganizowane przez grupę Floral Collective.

Prowadzący, "niezły magik" to Ahti Lyra.

 

więcej zdjęć >>

 

W dniach 15-31.08.2010 odbyła się ogólnopolska akcja "Floryści dzieciom".

W ramach akcji 30 kwiaciarni z całej Polski przeprowadziło kilkugodzinne warsztaty dla dzieci.
Kwiaciarnia Pokusa również brała udział w tym przedsięwzięciu. Warsztaty poprowadziłam ja i mój przyjaciel Tomasz Max Kuczyński. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

 

więcej zdjęć >>

 

Kurozwęki 15.08.2010 Ogólnopolski Konkurs "Zainspirowani Chopinem".

więcej na ten temat: www.forumkwiatowe.pl

 

więcej zdjęć >>

 

Poznań 16.06.2010 - pokaz Joanny Rospondek i Tomasza Maxa Kuczyńskiego. Pomagałam.

 

więcej zdjęć >>

 

23-25 kwietnia 2010 impreza plenerowa "U stóp św. Wojciecha".

Na ulicy św. Wojciecha w Opolu, dokładnie na schodach. w dniach 23-25 kwietnia 2010 roku odbyła się impreza plenerowa
pt.:"U stóp św. Wojciecha". Znaleźliśmy się tam na zaproszenie "Pani Dyrektor" Moniki Bębenek. Monika rozdała nam duże klocki i kwiatki pozwalając z nimi zrobić co chcemy. Efektem tych działań w deszczu, słońcu, wietrze i gradzie były bardzo ciekawe prace. "było bardzo miło i nawet nam zimno nie przeszkodziło."
Monika bardzo Dziękuję za zaproszenie i polecam się na przyszłość!

 

więcej zdjęć >>

 

25-28 lutego 2010 na Targach Gardenia w Poznaniu odbyły się VI Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski.

Po raz ostatni (ze względu na swój zaawansowany wiek) w grupie Juniorów startował Tomasz Max Kuczyński, a ja byłam jego asystentką. Talent, umiejętności i kreatywność Maxa plus moja skromna pomoc sprawiły, że Tomek został Międzynarodowym Mistrzem Polski. 28 lutego Tomek poprowadził pokaz pt. "Wiosenna Wielkanoc", w którym mu pomagałam. Swietne zdjęcia to zasługa mojego męża. było warto, masa fantastycznych ludzi, którzy mają fioła na punkcie kwiatków, kwiatuszków, kwiatuszeczków, itp.

 

więcej zdjęć >>

 

Targi w Essen, 26 - 29.01.2010

Tego nie da się opisać...

 

więcej zdjęć >>


Wystawa "W cieple adwentowych Świec", Wrocław 29.11 - 12.12.2009
Agnieszka Mitko i Tomasz Max Kuczyński

Pomagałam Tomkowi i Agnieszce. Miałam też możliwość wykonania kilku prac w tak doborowym gronie. Wspaniałe miejsce i jeszcze wspanialsi ludzie.

 

więcej zdjęć >>

 

Pokaz "Boże Narodzenie w kwiatach", Tychy 08.11.2009

Pomagałam Agnieszce Mitko przy pokazie jako jej asystentka.

 

 

 

22-27.09.2009 w Kurozwłąkach odbyły się "Kukurydziane Wariacje".

W bardzo ciekawym miejscu, czyli w fosie powstało kilka bardzo ciekawych prac z bardzo ciekawego materiału... KUKURYDZY. łodyga, liść, kolba, korzeń, byleby kukurydza.

 

więcej zdjęć >>

 

Wystawa kompozycji żałobnych "Na zawsze w pamięci", Bronisze 21.10.2008

 

 

 

Egzamin wieńczący rok nauki w Akademii Marioli Miklaszewskiej, 19.09.2008

19-ego września 2008 roku, w dzień urodzin mojej mamy, W Ogrodzie Botanicznym w Powsinie odbył się egzamin wieńczący rok nauki w Akademii Marioli Miklaszewskiej. Muszę się przyznać, że nie zdawałam go sama, bo w brzuchu Miałam małego Franka. Franek pomagał jak się dało, dzięki czemu wywalczyliśmy czwartą pozycję w ogólnej punktacji. Nasz wieniec zajął III miejsce w swojej kategorii, podobnie wiązanka ślubna.

 

więcej zdjęć >>

 

Plenerowa Wystawa Florystyczna "Roślinne Przeobrażenia", Warszawa
Taras Starej Pomarańczarni 5-13 lipiec 2008

 

więcej zdjęć >>

 

10 maja 2008 roku odbył się w Szczecinie ogolnópolski konkurs "O Róż Wiatrów".

Uczestnicy mieli do wykonania 2 prace: wiązankę Ślubną z użyciem perły i pracę dowolną inspirowaną legendą o latającym holendrze. W konkursie tym brać udział Tomasz Max Kuczyński a ja Miałam przyjemność był jedo asystentką. Dwa dni harówki i co? ... Wygraliśmy ;))